ÇAPA MAGAZİNLİK

Fiyat:
1.512,14 TL
3
       

ÇAPA MAGAZİNLİK 


       (A.07.003)   
      

 

MAGAZİNLİKLERİMİZİN YANINA, DENİZDEN YENİ ÇEKİLMİŞ

ÇAPAMIZ GELDİ, YERLEŞTİ.


BİR GÖZ ATIN, EVİNİZDE ONA YER KALMAMIŞSA BİLE

YER AÇMAK İÇİN UĞRAŞMAYA DEĞECEK KADAR ZARİF VE ALIMLI.


ÜRÜNÜNÜZ, KURULUMA İHTİYAÇ DUYMAYACAĞINIZ ŞEKİLDE,

KULLANIMINIZA HAZIR OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.


RENK  :  İROKO
 
 

 
           LÜTFEN SEÇTİĞİNİZ ÜRÜNÜN ÜRETİM SÜRESİNE DİKKAT EDİNİZ.

                    BU ÜRÜNÜN ORTALAMA ÜRETİM SÜRESİ  3  GÜNDÜR.

             
LÜTFEN, ÜRÜN ALIMI YAPARKEN BU AÇIKLAMAYI MUTLAKA OKUYUNUZ.


             BU ÜRÜN DE, DİĞER AYRINTI ÜRÜNLERİ GİBİ, SİZİN SİPARİŞİNİZ SONRASINDA VE EĞER (RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINDA ) BİR DEĞİŞİKLİK İSTEĞİNİZ VAR İSE,  BU DEĞİŞİKLİKLERLE  BİRLİKTE ÜRETİLMEYE BAŞLANMAKTADIR.  ÜRÜNÜN RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINA İLİŞKİN DEĞİŞİKLİK İSTEKLERİNİZİ, ÜRÜN ALIMI ÖNCESİNDE İLETEREK, NE ÖLÇÜDE UYGULANABİLİR OLDUKLARININ VE BU DEĞİŞİKLİKLERİN, ÜRÜN FİATINA NE ÖLÇÜDE YANSIYACAĞININ BELİRLENMESİ GEREKLİDİR. RENK DEĞİŞİKLİKLERİ  FİAT FARKINA SEBEP OLMAZ.

           LÜTFEN SEÇTİĞİNİZ ÜRÜNÜN ÜRETİM SÜRESİNE DİKKAT EDİNİZ.



AYRINTI ATÖLYESİ ÇALIŞMA DÜZENİ


                AYRINTI ATÖLYESİ, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİYLE ÇALIŞMAKTADIR. (Yapacağınız hiçbir alışveriş, size maddi veya manevi bir zarar verebilecek şekilde sonuçlanmaz.)                                                                                                                                       
                AYRINTI ÜRÜNLERİ, ÜRETİM HATALARINA KARŞI 5 YIL SÜRE İLE TAM GARANTİYE SAHİPTİR.(Bu; herhangi bir nedenle ürünün değiştirilmesi veya onarılması için -kargo bedeli dahil- hiçbir ödeme yapmayacağınız anlamına gelir.)
                 AYRINTI ÜRÜNLERİ, ATÖLYEMİZDE, MASİF AHŞAPTAN, ÖZGÜN BİÇİMLERİYLE,  ELDE ÜRETİLMEKTEDİR. HER ÜRÜN, SİPARİŞ SONRASINDA, KENDİ SERİ NUMARASI İLE SİZE ÖZEL ÜRETİLİR VE KAYIT ALTINA ALINIR. (Bu, ürün garantisinden yararlanmak için belge kolleksiyonu yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ne zaman isterseniz, bizde kayıtlı olan ürününüzle ilgili şikayetinizi bize iletebilirsiniz.)
                AYRINTI  ÜRÜNLERİ, SUNTA, MDF VE BENZERİ SUNİ ÜRÜNLER KULLANILMADAN MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, SONSUZ ÖMÜRLÜDÜR, UZUN YILLAR SONRA BİLE, BOYA VE CİLASI YENİDEN YAPILARAK KULLANIM HAYATINA YENİDEN BAŞLARLAR. (Antika olarak saklanan, sunta, mdf, kontraplak vb. bir ürün henüz kayıtlara geçmemiştir.)
               
AYRINTI  ÜRÜNLERİ, RENKLENDİRME SONRASINDA, POLİÜRETAN ESASLI DOLGU VERNİĞİ VE İKİ KAT POLİÜRETAN ESASLI, İPEK MAT CİLA İLE BOYANIR. (Bu uygulama, ürününüzün darbe ve çizilmelere karşı en fazla direnç göstermesini sağlayan pahalı ve emek yoğun bir uygulamadır.)
                 
AYRINTI  ÜRÜNLERİNİN, MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLMELERİNDEN NEDENİYLE, DOĞRUDAN ISI VE NEM KAYNAKLARINDAN UZAK TUTULMASI ZORUNLUDUR. (Sürekli ve doğrudan güneş, kalorifer veya soba yanı ile nem bulunan ortamlar vb.)
             
AYRINTI   ÜRÜNLERİ, SİZİN, ONLARI KEYİFLE KULLANMANIZI SAĞLAMAK ÜZERE ÜRETİLMEKTEDİR. SİZİ MUTLU ETMEYEN TÜM ÜRÜNLERİ, 15 gün İÇİNDE KOŞULSUZ OLARAK  DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.
 
Diğer Özellikler
Stok KoduA. 07. 003
Markaayrıntı
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)5

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.