DİKEY KÜRESEL KİTAPLIK

Fiyat:
9.500,00 TL
5
 
DİKEY KÜRESEL KİTAPLIK 


(A.01.007)
  Eğer duvarınızda sunta ve mdf olmayan zarif ve işlevsel bir kitaplık istiyorsanız,

fakat Yatay Küresel Kitaplık ölçülerine uyan yeriniz yoksa,   bu kitaplık tam size göre.


Üstelik,kitaplığın fiyatına, astığınız her yere çok iyi uyum sağlama yeteneği de  dahil.


Bu kitaplık,  Ayrıntı özeni ve el işçiliği ile,

 ladin ağacından üretilerek  sizin kullanımınıza sunulmaktadır.


Raf genişliği : 23 cm. Raf yüksekliği : 23 cm. Raf derinliği : (max.) 23cm.
 
Resimde, iroko renkli.   İsterseniz, istediğiniz renkte.
 
 Tüm ayrıntı ürünleri gibi,   istediğiniz renk, ölçü ve şekilde yapılma olanağı.

 
 
(Resim,  masif Ladin  ahşap ve İroko renkli ürünü göstermektedir.)

(Ürün alımı sırasında lütfen, ahşap ve renk tercihinizi belirtiniz.)


 
Bu kitaplığın üretiminde çivi vida vb. hiçbir malzeme kullanılmamıştır.

Kitaplığın kurulumu için de sizin de hiç bir alet ve vida-çivi vb. araca   ihtiyacınız  yoktur.

Sadece, paket içinde bulunan 2 adet vidayı,

kitaplığınızı asacağınız duvara monte etmeniz gerekmektedir.


Ürün Özellikleri : 

genişlik: 90 cm.   derinlik: 23 cm.   yükseklik : 140 cm.

ahşap  :   masif ladin.    18 mm.

renk  :  İROKO

 

BU ÜRÜNÜN ORTALAMA ÜRETİM SÜRESİ 5 GÜNDÜR.             Bu ürünün,   tüm  parçalarıyla birlikte üretimi ve çiziminden paketlenmesine kadar olan üretim süreci,

Ayrıntı Atölyesinde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıntı Atölyesi ürünlerinin tümü, doğal ahşaptan, el işçiliği ile ve sadece size  özel üretilmektedir.

Bu nedenle, ürünlerde istediğiniz her türlü renk, boyut ve şekil değişiklikleri yapmanız olanaklıdır.             Ahşabın ve el işçiliğinin, Ayrıntı çizgileri,  özeni  ve en kaliteli malzemelerle  birleşimi, bulundukları ortama

doğallık katan seçkin ürünler ortaya çıkmasını sağlamaktadır.             Ayrıntı ürünleri, en kaliteli masif ladin ağacından üretilerek, ithal poliüretan esaslı dolgu

verniği ve ipek mat son kat vernik ahşap koruyucusu ile kaplanmaktadır.

En kaliteli hammadde kullanımından dolayı  sadece Ayrıntı Atölyesi ahşap ürünleri 5 yıllık ürün garantisine sahiptir.


Ayrıntı Atölyesinde,  ahşabın kaba boyutlandırması hariç, tüm işlemler sadece elde yapılmaktadır.

Bu nedenle de, her Ayrıntı ürünü, bir diğerinden farklı  ve kendine özgü, doku ve görüntü özelliklerine sahiptir.
 

LÜTFEN, ÜRÜN ALIMI YAPARKEN BU AÇIKLAMAYI MUTLAKA OKUYUNUZ.


                    BU ÜRÜN DE, DİĞER AYRINTI ÜRÜNLERİ GİBİ, SİZİN SİPARİŞİNİZ SONRASINDA VE EĞER   (RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINDA) BİR DEĞİŞİKLİK İSTEĞİNİZ VARSA, BU DEĞİŞİKLİKLERLE BİRLİKTE ÜRETİLMEYE BAŞLANMAKTADIR. 
BU NEDENLE HER ÜRÜNÜN ÜRETİM VE TESLİM SÜRESİ BİRBİRİNDEN FARKLIDIR. SİPARİŞ VERİRKEN ÜRÜNÜN ÜRETİM SÜRESİNİ GÖZÖNÜNDE BULUNDURMANIZ GEREKLİDİR.   

                   AYRICA,  ÜRETİLEN ÜRÜNLERİN TEK OLARAK VE ELDE ÜRETİLMESİLDEN KAYNAKLANAN NEDENLERLE, BELİRTİLEN ÜRETİM SÜRELERİNİN UZAMASI OLANAKLIDIR. AYRINTI ATÖLYESİNİN ÖNCELİĞİ, ÜRÜNÜN TESLİM TARİHİ DEĞİL, ÜRÜNÜN KALİTESİDİR.

                 ÜRÜNÜN RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINA İLİŞKİN DEĞİŞİKLİK İSTEKLERİNİZİ, ÜRÜN ALIMI ÖNCESİNDE İLETEREK, NE ÖLÇÜDE UYGULANABİLİR OLDUKLARININ VE BU DEĞİŞİKLİKLERİN, ÜRÜN FİATINA NE ÖLÇÜDE YANSIYACAĞININ BELİRLENMESİ GEREKLİDİR. RENK DEĞİŞİKLİKLERİ,  FİAT FARKINA SEBEP OLMAZ. DOĞAL RENKLİ ÜRÜNLERİN RENKLENDİRİLME BEDELİ ÜRÜN FİYATININ %7 ‘Sİ KADARDIR.
 
 

             ÜRÜNÜN RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINA İLİŞKİN DEĞİŞİKLİK İSTEKLERİNİZİ, ÜRÜN ALIMI ÖNCESİNDE İLETEREK, NE ÖLÇÜDE UYGULANABİLİR OLDUKLARININ VE BU DEĞİŞİKLİKLERİN, ÜRÜN FİATINA NE ÖLÇÜDE YANSIYACAĞININ BELİRLENMESİ GEREKLİDİR. RENK DEĞİŞİKLİKLERİ  ve  KÜÇÜK ÖLÇÜ DEĞİŞİKLİKLERİ FİAT FARKINA SEBEP OLMAZ. 

             LÜTFEN SEÇTİĞİNİZ ÜRÜNÜN ÜRETİM SÜRESİNE DİKKAT EDİNİZ. ( Ürünlerin teslim süresi, üretim koşulları nedeniyle değişiklik gösterebilir.)

 
AYRINTI ATÖLYESİNİN ÇALIŞMA DÜZENİ

AYRINTI ATÖLYESİ, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİYLE ÇALIŞMAKTADIR. ( Yapacağınız hiçbir alışveriş, size maddi veya manevi bir zarar verebilecek şekilde sonuçlanmaz.)

AYRINTI ÜRÜNLERİ, MASİF AHŞAPTAN, ÖZGÜN BİÇİMLERİYLE, ATÖLYEMİZDE, ELDE ÜRETİLMEKTEDİR. HER ÜRÜN, SİPARİŞ SONRASINDA, KENDİ SERİ NUMARASI İLE SİZE ÖZEL ÜRETİLİR VE KAYIT ALTINA ALINIR. (Bu; garanti koşullarından yararlanmak için belge kolleksiyonu yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ne zaman isterseniz, bizde kayıtlı olan ürününüzle ilgili şikayetinizi bize iletebilirsiniz.)

AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİPARİŞİNİZ SONRASINDA, SİZE ÖZEL OLARAK ELDE ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, HER ÜRÜN, FARKLI ÜRETİM SÜRELERİNE SAHİPTİR.(Ayrıca, ürününüzün elde üretilmesi ve “tek” olması nedeniyle, üretim sırasında oluşabilecek aksilikler, öngörülen üretim süresini değiştirebilir.) 

AYRINTI ATÖLYESİ'NDE ÜRETİLEN ÜRÜNLER, SUNTA, MDF VE BENZERİ SUNİ MALZEMELER KULLANILMADAN MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, SONSUZ ÖMÜRLÜDÜR, UZUN YILLAR SONRA BİLE, BOYA VE CİLASI YENİDEN YAPILARAK KULLANIM HAYATINA YENİDEN BAŞLARLAR. (Antika olarak saklanan, sunta, mdf, kontraplak vb. bir ürün henüz kayıtlara geçmemiştir.)

TÜM ÜRÜNLERİMİZ, RENKLENDİRME SONRASINDA, ALMAN SAYERLACK MARKA POLİÜRETAN ESASLI DOLGU VERNİĞİ VE İKİ KAT POLİÜRETAN ESASLI İPEK MAT CİLA İLE BOYANIR. (Bu uygulama, ürününüzün darbe ve çizilmelere karşı en fazla direnç göstermesini sağlayan pahalı ve emek yoğun bir uygulamadır.)

AYRINTI ÜRÜNLERİ, ÜRETİM HATALARINA KARŞI 5 YIL SÜRE İLE TAM GARANTİYE SAHİPTİR.(Bu; herhangi bir nedenle ürünün değiştirilmesi veya onarılması için -kargo bedeli dahil- hiçbir ödeme yapmayacağınız anlamına gelir.)

TÜM ÜRÜNLERİN , MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLMELERİNDEN DOLAYI, DOĞRUDAN ISI VE NEM KAYNAKLARINDAN UZAK TUTULMASI (sürekli ve doğrudan güneş, kalorifer veya soba yanı, nem bulunan ortamlar vb.) ZORUNLUDUR.

TÜM AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİZİN, ONLARI KEYİFLE KULLANMANIZI SAĞLAMAK ÜZERE ÜRETİLMEKTEDİR. SİZİ MUTLU ETMEYEN TÜM ÜRÜNLERİ, KOŞULSUZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

 
 
 
 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduA. 02. 007
Markaayrıntı
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)5

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.