Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

AYRINTI ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 10 NEDEN
 
1. AYRINTI ATÖLYESİ, SİZE, ŞIK, KALİTELİ VE FARKLI ÇİZGİLER TAŞIYAN ÜRÜNLER SUNAR.
 
2. AYRINTI ÜRÜNLERİ, BULABİLECEĞİNİZ EN UYGUN FİATLARLA SİZE SUNULUR. (Fiatını yüksek bulduğunuz ürünümüzü bize bildirin, yanlışlık yapıp yapmadığımızı hemen kontrol edelim ve yanlışlık varsa hemen düzeltelim.)
 
3. AYRINTI ÜRÜNLERİ  ÖZGÜNDÜR. AYNISINA DEĞİL AMA BENZERLERİNE RASTLASANIZ DA, AYRINTI KALİTESİNDE VE BU KALİTEYİ AYRINTI FİATLARINDA SUNACAK BİR YER BULAMAZSINIZ..
 
4. AYRINTI ATÖLYESİ SİZE SUNDUĞU SEÇENEKLER DIŞINDA, GÖNLÜNÜZDEN, HAYALİNİZDEN GEÇEN AHŞAP ÜRÜNLERİ DE, SİZİN İÇİN ÜRETİR.
 
5. AYRINTI ÜRÜNLERİ ATÖLYEMİZDE, HERŞEYİ  İLE SİZE ÖZEL ÜRETİLİR. HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZE SERİ ÜRETİMİN SIRADANLIĞI BULAŞMAMIŞTIR.
 
6. AYRINTI ÜRÜNLERİ SADECE MASİF AHŞAP KULLANILARAK ÜRETİLİR. AYRINTI ÜRÜNLERİ SUNTA VEYA MDF DEĞİLDİR. UNUTMAYIN, AHŞABIN EVİNİZE VERECEĞİ SICAKLIĞI, SUNTA MOBİLYALARI 'YAKSANIZ' BİLE SAĞLAYAMAZSINIZ.
 
7. AYRINTI ATÖLYESİ ÜRÜNLERİNDEN  ALDIĞINIZDA, "KARGOSU NE KADAR" DİYE KAYGILANMAZSINIZ. KARGO BEDELİ TÜM ÜRÜNLERİN FİATINA DAHİLDİR. AYRINTI, SİZİN İÇİN KARGO BEDELLERİNİ EN AZA İNDİRECEK HER TÜRLÜ ÖNLEMİ ALMAKTADIR. (Sonuçta, kargo parası da, sizin cebinizden çıkıyor.)
 
8. AYRINTI ÜRÜNLERİ  İLE SIRADANLIĞI REDDEDERSİNİZ, KULLANDIĞINIZ YERDE FARKLILIK YARATIRSINIZ.
 
9. AYRINTI ATÖLYESİ  SİZE  GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALIŞVERİŞ OLANAĞI SUNAR, ÇÜNKÜ  TEMEL İLKEMİZ ; ÜRÜN ALAN HİÇKİMSENİN, MADDİ VEYA MANEVİ ZARARLA KARŞILAŞMAMASINI SAĞLAMAKTIR.
 
10. AYRINTI ÜRÜNLERİ    İÇİN ÖDEDİĞİNİZ BEDEL, AYNI ÜRÜNÜN, SUNTASINI ALMAK İÇİN BİLE HARCAMANIZ GEREKEN  PARADAN DAHA UCUZA GELİR. ÜSTELİK DE KAPINIZA KADAR.

 
 AYRINTI ATÖLYESİ
 
            AYRINTI ATÖLYESİ, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİYLE ÇALIŞMAKTADIR. (AYRINTI 'dan yapacağınız hiçbir alışveriş, size maddi veya manevi bir zarar verebilecek şekilde sonuçlanmaz.)
 
           AYRINTI ÜRÜNLERİ, MASİF AHŞAPTAN, ÖZGÜN BİÇİMLERİYLE, ATÖLYEMİZDE, ELDE ÜRETİLMEKTEDİR.
 
           HER ÜRÜN, SİPARİŞ SONRASINDA, KENDİ SERİ NUMARASI İLE SİZE ÖZEL ÜRETİLİR VE KAYIT ALTINA ALINIR.
(Bu; garanti koşullarından yararlanmak için belge kolleksiyonu yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ne zaman isterseniz, bizde kayıtlı olan ürününüzle ilgili şikayetinizi bize iletebilirsiniz.)
 
          AYRINTI ATÖLYESİ   ÜRÜNLERİ, SUNTA, MDF VE BENZERİ SUNİ MALZEMELER KULLANILMADAN MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, SONSUZ ÖMÜRLÜDÜR, UZUN YILLAR SONRA BİLE, BOYA VE CİLASI YENİDEN YAPILARAK KULLANIM HAYATINA YENİDEN BAŞLARLAR. (Antika olarak saklanan, sunta, mdf, kontraplak vb. bir ürün henüz kayıtlara geçmemiştir.)
 
          TÜM ÜRÜNLERİMİZ, RENKLENDİRME SONRASINDA, POLİÜRETAN ESASLI DOLGU VERNİĞİ VE İKİ KAT POLİÜRETAN ESASLI İPEK MAT CİLA İLE BOYANIR. (Bu uygulama, ürününüzün darbe ve çizilmelere karşı en fazla direnç göstermesini sağlayan pahalı ve emek yoğun bir uygulamadır.)
 
           AYRINTI ÜRÜNLERİ, ÜRETİM HATALARINA KARŞI 5 YIL SÜRE İLE TAM GARANTİMİZ ALTINDADIR. (Bu; herhangi bir nedenle ürünün değiştirilmesi veya onarılması için -kargo bedeli dahil- hiçbir ödeme yapmayacağınız anlamına gelir.)
 
           TÜM ÜRÜNLERİN , MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLMELERİNDEN DOLAYI, DOĞRUDAN ISI VE NEM KAYNAKLARINDAN UZAK TUTULMASI (sürekli ve doğrudan güneş, kalorifer veya soba yanı, nem bulunan ortamlar vb.)  ZORUNLUDUR.
 
           AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİZİN, ONLARI KEYİFLE KULLANMANIZI SAĞLAMAK ÜZERE ÜRETİLMEKTEDİR. SİZİ MUTLU ETMEYEN HER ÜRÜNÜ, KOŞULSUZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ


KISA ALIŞVERİŞ REHBERİ
AYRINTI ATÖLYESİNDE-DÜKKANINDA  ALIŞVERİŞ YAPARKEN
BAŞINIZA NELER GELİR, NELER GELMEZ ?
BAŞINIZA NE GELİRSE, NE YAPACAKSINIZ ?

 

1. DÜKKAN UZAKTA, GİT GİT BİTMİYOR, 3 KURUŞLUK MAL ALACAĞIZ, 5 LİRALIK MASRAF YAPTIK, OTOPARKDA ZORLA YER BULDUK, ÜSTELİK KÖFTELER YAĞLIYDI…

BU DURUM BİZİM DÜKKANA AİT DEĞİLDİR. SİZDEN BİR TUŞ UZAKTAYIZ.– BELKİ DAHA FAZLA AMA SONUÇTA HEPSİ TUŞ, BENZİN HARCAMIYOR- AYRICA, HENÜZ BİRŞEY İKRAM EDEMİYORUZ, BELKİ BİR DAHAKİ GELİŞİNİZDE… 

 
2. 6.99’LUK BOYALI SUNTA RAF ALMAYA GİTTİK, LABİRENT GİBİ BAŞIMIZ DÖNDÜ, ELİMİZE GELENİ TORBALARA DOLDURDUK, ÇIKIŞTA 300.- TL’YE 9 TAKSİT KART ÇEKTİK…
BU DURUM DA – NE YAZIK Kİ- HENÜZ BİZİM DÜKKANDA YOK. NEREDEYSE BEDAVAYA BİR MAL DAĞITIP, DÜKKANA GİRENİN BAŞINI DÖNDÜRÜP BİRSÜRÜ MAL SATAMIYORUZ. CANI SIKILAN TUŞA BASIP ÇIKIP GİDİYOR. ÖNÜMÜZDEKİ 10 YILDA O NOKTAYA ULAŞMAYI PLANLIYORUZ. BAŞLANGIÇ OLARAK, “GÜNÜN ÜRÜNÜ” DİYE FİYATI DÜŞÜK BİR ŞEY KOYDUK. BUNA “TAV “ OLANLARI “T-AVLAYIP” PARDON "BEĞENİLERİNİ KAZANIP" BİR BAŞKA MAL DAHA SATMAYA ÇALIŞIYORUZ. HENÜZ KAYDA DEĞER BİR DURUM YOK AMA UMUTLUYUZ.   
 

3. DÜKKANA GİRDİK, BİRİ YAPIŞTI, BAŞIMIZI ŞİŞİRDİ, HATTA ETİNİ YEDİ, İSTEYEREK ALDIĞIMIZ ŞEYİN, ASLINDA İSTEMEDİĞİMİZ ŞEY OLDUĞUNU EVDE FARKETTİK, NE YAPSAK DİYE DÜŞÜNÜYORUZ…

BU DURUM DA – YİNE NE YAZIK Kİ- BİZİM DÜKKANDA YOK. KİMİN GİRİP ÇIKTIĞINI GÖREMİYORUZ. DÜKKANDA DOLAŞAN BİRİNİ YAKALASAK KESİN "Bİ" SÜRÜ MAL SATARIZ AMA, DÜKKAN DÜZAYAK, GİRİP ÇIKAN BELLİ DEĞİL. 
 

4. MALLARI YÜKLENDİK , ARABADA SIKIŞTIK, KAN-TER İÇİNDE EVE SOKTUK, PAKETİ AÇTIK, KIRIK-BOZUK ÇIKTI. DÖN GERİ, ONCA YOLU BİR DAHA GİT, “ AMBALAJI BOZULMAMIŞ ÜRÜNLER 15 GÜN İÇİNDE GERİ ALINIR” EVDEKİ X-RAY CİHAZI BOZUK, AÇMADAN İÇİNİ GÖREMEDİK, NEYSE Kİ ADAMLAR İYİ NİYETLİLER. . .

HENÜZ ÇOK KÜÇÜK OLDUĞUMUZ İÇİN, YORGUNU YOKUŞA SÜREMİYORUZ, ÜRÜNÜ KARGO İLE EVİNİZE GÖNDERİYORUZ, BİR SORUN VARSA, MAHALLENİZDEKİ KARGODAN BİZE GERİ GÖNDERİYORSUNUZ.(BAKINIZ 5. MADDE)
 
5. (4. MADDENİN İNTERNET VERSİYONUDUR.) ÜRÜN PROBLEMLİ ÇIKTI N'OLACAK ?
KARGOYU GETİREN VE SAATE KARŞI YARIŞAN ADAMI BEKLETİP,KUTUYU AÇIP, PARÇA SAYIP, ÇALIŞTIRIP, DENEYİP, BOZUKLUK VEYA YANLIŞ VARSA İKİ ŞAHİT (!) VE KARGOCU İLE BİRLİKTE TUTANAK TUTUP ÜRÜNÜ ALMAZSINIZ, SİZE YENİSİNİ GÖNDERİRLER. ( % 0.1' LİK DURUM.) VEYA, TELAŞ İÇİNDEKİ KARGOCUNUN UZATTIĞI KAĞIDI İMZALAYIP, PARANIZI VERİP, ÜSTÜNÜ BEKLEYİP, KARGONUZU ALIRSINIZ, SİZ PAKETİ AÇMAYA ÇALIŞIRKEN, KARGOCU 2 SOKAK ÖTEDEKİ ADRESE MAL TESLİM İŞLEMİNİ BAŞLATMIŞTIR. ( % 99.9' LUK DURUM.) ÜRÜN BOZUK, KIRIK, EKSİK, YANLIŞ VS.VS., ALDIĞINIZ YERİ İKNA EDERSİNİZ. ( TUTANAKSIZLIKTAN DOLAYI %90 BAŞARISIZLIK), BAŞARILI OLSANIZ DA, GERİ GÖNDERME KARGO BEDELİ, YENİDEN GÖNDERİRLERSE, (YENİDEN GÖNDERİLME ORANLARI İÇİN BAKINIZ İNTERNET ALIŞVERİŞ SİTELERİNİ ŞİKAYET SİTELERİ.) 3.KARGO BEDELİ VE MUTLU SON. 40 LİRALIK MAL ALDINIZ, 15 LİRA KARGO TUTTU, İKİ DE GİTTİ, GELDİ KARGOSU ETTİ 45 LİRA. 40 LİRALIK ÜRÜNE 95 LİRA ÖDEYİP SAHİP OLMAK YERİNE 55 LİRA VE BOZUK –EKSİK-YANLIŞ MALI TUTMANIN DAHA AKILLICA OLDUĞU BİR DÜNYA, İNTERNETTEKİ ALIŞVERİŞ DÜNYASI. "SATICI"LAR İÇİN ÇOK KEYİFLİ. BİZİM DÜKKANDA İSE, BİZ SAF SAF, KARGOYU ÖDEYİP ÜRÜNÜ SİZE GÖNDERİYORUZ, SİZ KAPINIZDA ÜRÜNÜ TESLİM ALIYORSUNUZ. ERTESİ GÜN ARAYIP, BUNUN SAPI KIRIK, ÖNÜ EĞİK VB. BİRŞEYLER SÖYLEYİP ÜRÜNÜ BİZE GERİ GÖNDERİYORSUNUZ. (İKNA OLMAMIZA GEREK KALMIYOR.) BİZ DE SİZE, ÜRÜNÜN YENİSİNİ GÖNDERİYORUZ, BU ARADA, SİZ HİÇ KARGO BEDELİ ÖDEMEMİŞ OLUYORSUNUZ.
 
6. ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETTİK, ZAMANINDA GELMEDİ…
İŞTE BU DURUMU BİZİM DÜKKANDA YAŞAMANIZ ÇOK OLANAKLI. ATÖLYE KOŞULLARI VEYA MASİF AHŞAPLA ÇALIŞMANIN BAZI DOĞAL SONUÇLARINDAN DOLAYI ÜRÜNÜN GEÇ  GÖNDERİLMESİNİ, ÇOK SIK OLMASA DA YAŞIYORUZ. HER SİPARİŞİN SİZE ÖZEL ÜRETİLDİĞİ EL İŞÇİLİĞİ ATÖLYESİNDEN, SERİ ÜRETİMİN STOĞA ÇALIŞAN DÜZENİNE GEÇMEDİKÇE, BU SORUNU AŞMAMIZ, AYRINTISEVERLERİN GÖSTERDİKLERİ ANLAYIŞLA MÜMKÜN OLMAKTADIR. (SERİ ÜRETİME GEÇME FİKRİNİ AKLIMIZDAN BİLE GEÇİRMİYORUZ.)

 

7. ÜRÜN GELDİ, %35 İNDİRİMLİ AMA EŞŞEK YÜKÜYLE KARGO ÖDEDİM…
BİZ AYRINTI DÜKKANI OLARAK BU BÖLÜMÜ GEÇMİŞ DURUMDAYIZ., KARGO BEDELİ SİZE SÜRPRİZ OLMUYOR, ÖDEDİĞİNİZ FİATIN İÇİNDE. YİNE DE, KARGO BEDELİNİN EN DÜŞÜK OLMASINI SAĞLAMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ. (KARGOYU ŞUBEYE TESLİM ETMEK, EN UCUZ VE SAĞLIKLI KARGOYU BULMAK, KARGO BEDELİ İLE İLGİLİ ÖZEL KOŞULLAR YARATMAK VB.)(SONUÇTA O KARGO BEDELİ DE SİZDEN ÇIKIYOR.)

 

.8. KARGODAN ÜRÜN KIRIK ÇIKTI, YANLIŞ ÜRÜN ÇIKTI, BOYASI ÇİZİK, AYAĞI AKSAK, VS.
VS. N’OLCAK ŞİMDİ?
5. MADDEDEAÇIKLADIKLARIMIZ OLACAK, BİZE MESAJ İLETİP EN YAKIN  KARGO ŞUBESİNDEN  ÜRÜNÜ BİZE GERİ
GÖNDERİP KISA SÜREDE YENİSİNİN , SİZ HİÇ MASRAFA GİRMEKSİZİN GELMESİNİ BEKLEYECEKSİNİZ.
( Sorunun ne olduğuna ve sizin talebinize bağlı olarak, kusurlu veya hasarlı parça veya tüm ürün
değiştirilebilir.) SİZE BU DURUMUN NEDENİNİ SORMAMIZ KARGODAN KIRIK ÇIKTIYSA AMBALAJI
DÜZELTMEK, ÜRÜN KUSURLUYSA, ÜRETİMİNİ DÜZELTMEK VE BENZERİ AMAÇLAR İÇİNDİR, YOKSA BU
DURUMDAN NASIL KURTARIRIZ KAYGISINDAN DEĞİL. ZATEN BU DURUMU TELAFİ ETMEK İÇİN , TUTANAK
TUTTURUP ŞAHİT İSTEMİYORUZ. ( SİZ YİNE DE, ÖRNEĞİN, ÜZERİNDEN KAMYON GEÇTİĞİ BELLİ OLAN
BİR PAKETİ BİZE GÜVENİP SORGUSUZ SUALSİZ ALMAYIN.)
 

9. KARGODAN SAĞLAM ÇIKTI AMA ÜRÜN BEKLEDİĞİM GİBİ ÇIKMADI . N’OLCAK ŞİMDİ?

BU DURUM BİRAZ ÖZEN GÖSTERMEYİ GEREKTİRİYOR.

A. ÖNCELİKLE, ÜRÜNÜN BEKLEDİĞİNİZ GİBİ ÇIKMAMASI, ÜRÜN SAYFALARIMIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ RESİMDEN FARKLILIĞINDAN VEYA ÜRÜN HAKKINDA VERİLEN BİLGİLERDEN FARKLI OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR İSE,

BU DURUMDA 8. MADDEDE AÇIKLADIĞIMIZ KOŞULLAR AYNEN GEÇERLİDİR. HİÇBİR BEDEL ÖDEMEKSİZİN YENİ ÜRÜNÜNÜZÜ VEYA SEÇECEĞİNİZ BİR BAŞKA ÜRÜNÜ BEKLEYEBİLİRSİNİZ.

B. RESİM VE ÖZELLİKLER AYNI AMA HAYAL ETTİĞİM ŞEY BU DEĞİLDİ… BİR TÜRLÜ İÇİM ISINMADI, MOBİLYALARA UYMADI EVDE KAVGA ÇIKARTTI, NEDENDİR BİLMEM BİR GARİP GELDİ VEYA NEDENSİZ OLARAK ÜRÜNÜ SEVMEDİYSENİZ.

BU DURUMDA, YAPACAK BİRŞEY YOK, GÖNDERİN GERİ GİTSİN. YA PARANIZI GERİ ALIN VEYA BAŞKA BİR ÜRÜNLE DEĞİŞTİRİN. BU DURUMDA ÖDEYECEĞİNİZ BEDEL SADECE GERİ GÖNDERME KARGO BEDELİ OLACAKTIR. EĞER BİR BAŞKA ÜRÜNLE DEĞİŞTİRECEKSENİZ, YENİ ÜRÜNÜNÜZÜN KARGO BEDELİNİ DE BİZ ÖDÜYORUZ. ÜSTELİK İKİNCİ SEÇTİĞİNİZ ÜRÜNDE %7 İNDİRİM YAPIYORUZ, ORTAYA ÇIKAN EK MALİYETLERİ EŞİT KARŞILAMIŞ OLUYORUZ.
 

10. SATIN ALMAKTAN VAZGEÇTİM N’OLACAK ŞİMDİ?

BU DURUM, ÜRÜN HENÜZ KARGOLANMADIYSA, HİÇ SORUN DEĞİL, BİR MESAJLA HEMEN SİPARİŞİNİZ İPTAL OLUR. YOK KESMİŞTİK, TAM DA BOYASI BİTMİŞTİ GİBİ VİCDAN YAPMA SÖZLERİ DUYMAZSINIZ.

ÜRÜN KARGOLANDI, ELİNİZE HENÜZ GEÇMEDİ. ELİNİZE GEÇİNCE HEMEN GERİ GÖNDERİN. İADE KARGOSUNU ÖDEMENİZ GEREKECEK.

ÜRÜN GELDİ AÇTIK, BİRAZ DA KULLANDIK. ÇİZİP KIRMADAN KULLANIN, 30 GÜN İÇİNDE, İADE KARGO BEDELİNİ KARŞILAYARAK İADE EDİP DEĞİŞTİREBİLİR VEYA PARANIZI ALABİLİRSİNİZ.

11. ÜSTÜNE BASTIM KIRILDI, ELİMDEN DÜŞTÜ, KIZDIM KAFASINA FIRLATTIM, DUVARA GELDİ, KENARI ÇATLADI VB. DURUMLAR…
BU DURUMLARI HENÜZ KOŞULSUZ İADE ŞARTLARININ İÇİNE SOKMAYI BECEREMEDİK. MECBUREN, KIRIĞI ÇIKIĞIYLA İDARE EDECEKSİNİZ. VEYA BİZE HABER VERİN, KARGO BEDELİNİ SİZ KARŞILARSINIZ, ÜRÜNÜN DURUMUNA GÖRE , EĞER OLANAKLI İSE, TAMİRİNİ YAPARIZ VE BUNUN İÇİN ÖDEYECEĞİNİZ BEDEL GERÇEKTEN ÇOK DÜŞÜK OLACAKTIR.
 
12. ÜRÜN DURDUK YERDE PATLADI, ÇATLADI, BOYASI BOZULDU VB. DURUMLAR.
BÖYLE DURUMLAR OLMAZ DEĞİL OLUR BELKİ AMA, YAPTIĞIMIZ İŞİ ÇOK İYİ BİLDİĞİMİZ İÇİN, KOLAYLIKLA “OLAY ANINDA NELER OLDU” DURUMUNU ÇÖZECEK VAZİYETTEYİZ. DENEYEN ÇOK OLURSA ÜRÜNLERE KARAKUTU BİLE TAKARIZ.
 
13. ÜRÜNÜN GARANTİ BELGESİ YOK N’OLACAK?
 AYRINTI TARAFINDAN ÜRETİLEN HER ÜRÜN, KENDİ SERİ NUMARASI VE KİMİN ALDIĞIYLA İLGİLİ KAYDA SAHİPTİR. AYRINTIDAN ALIŞVERİŞ YAPAN HİÇKİMSE, YUKARIDA BELİRTTİĞİMİZ DURUMLARDAN BİRİYLE KARŞILAŞTIĞINDA, ÜRÜNÜNE İLİŞKİN SIKINTISININ ÇÖZÜMLENMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN,HİÇBİR BELGE, KAYIT, KART VB BİRŞEYİ SAKLAMAK ZORUNDA DEĞİLDİR.
 
14. PROBLEM ÇIKARACAK BİRŞEY BULAMADIM, ÜRÜN ZAMANINDA (AYRINTI ZAMANI)
GELDİ, KARGO BEDELİ ÖDEMEDİM, İYİ PAKETLENMİŞTİ, KIRIĞI ÇIKIĞI DA YOK,
ÜSTELİK BEKLEDİĞİMDEN DE İYİ ÇIKTI (BAKINIZ. PROFİL SAYFASINDAKİ ÜRÜN
YORUMLARI) EVE DE UYDU, N'OLACAK ŞİMDİ ?
BU DURUMDA İKİ TARAFLI OLARAK HERHANGİBİRŞEY YAPMADAN , AYRINTI DÜKKANINDA BEĞENİP ALACAĞINIZ
YENİ BİR ÜRÜNÜN ÇIKMASINI BEKLEYECEĞİZ.
 

 
 

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.