İKİ RAFLI AKSESUARLIK

Fiyat:
367,81 TL
3
 

İKİ RAFLI AKSESUARLIK
 

(A.02.031)
 
 
3 RAFLI AKSESUARLIĞIN KÜÇÜK KARDEŞİ. 15 cm. DERİNLİĞİNDE, 60 cm. BOYUNDA

 
KÜÇÜK BOY KİTAPLAR VE AKSESUARLARINIZ İÇİN.

 
MASİF LADİN, İROKO RENKLİ, GİZLİ ASKILI.


 BU ÜRÜNÜN ORTALAMA ÜRETİM SÜRESİ 3 GÜNDÜR. 


(AYRINTI ÜRÜNLERİNİN FİATLARINA KARGO BEDELİ VE  %18 KDV  DAHİLDİR.)  

 
 
 
 

LÜTFEN, ÜRÜN ALIMI YAPARKEN BU AÇIKLAMAYI MUTLAKA OKUYUNUZ.

 

          BU ÜRÜN DE, DİĞER AYRINTI ÜRÜNLERİ GİBİ, SİZİN SİPARİŞİNİZ SONRASINDA VE EĞER (RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINDA ) BİR DEĞİŞİKLİK İSTEĞİNİZ VAR İSE, BU DEĞİŞİKLİKLERLE BİRLİKTE ÜRETİLMEYE BAŞLANMAKTADIR.

         


          ÜRÜNÜN RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINA İLİŞKİN DEĞİŞİKLİK İSTEKLERİNİZİ, ÜRÜN ALIMI ÖNCESİNDE İLETEREK, NE ÖLÇÜDE UYGULANABİLİR OLDUKLARININ VE BU DEĞİŞİKLİKLERİN, ÜRÜN FİATINA NE ÖLÇÜDE YANSIYACAĞININ BELİRLENMESİ GEREKLİDİR. RENK DEĞİŞİKLİKLERİ FİAT FARKINA SEBEP OLMAZ. 

         AYRINTI ATÖLYESİNİN ÇALIŞMA DÜZENİ 
  

AYRINTI DÜKKANI, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİYLE ÇALIŞMAKTADIR. (AYRINTI DÜKKANI'ından yapacağınız hiçbir alışveriş, size maddi veya manevi bir zarar verebilecek şekilde sonuçlanmaz.)
 

AYRINTI ÜRÜNLERİ, MASİF AHŞAPTAN, ÖZGÜN BİÇİMLERİYLE, ATÖLYEMİZDE, ELDE ÜRETİLMEKTEDİR. HER ÜRÜN, SİPARİŞ SONRASINDA, KENDİ SERİ NUMARASI İLE SİZE ÖZEL ÜRETİLİR VE KAYIT ALTINA ALINIR. (Bu; garanti koşullarından yararlanmak için belge kolleksiyonu yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ne zaman isterseniz, bizde kayıtlı olan ürününüzle ilgili şikayetinizi bize iletebilirsiniz.)
 

AYRINTI ATÖLYESİ ÜRÜNLERİ, ELDE ÜRETİLDİKLERİ İÇİN STOKLU DEĞİLDİR. SİPARİŞTEN SONRA ÜRETİLDİĞİ İÇİN, HER ÜRÜNÜN KARGOLAMA SÜRESİ DEĞİŞİKTİR VE GİTTİ GİDİYOR’ UN “3 GÜN İÇİNDE KARGO” KURALINA UYMAYAN BİRÇOK ÜRÜN BULUNMAKTADIR. (Ayrıca ; ürününüzün elde üretilmesinden ve “tek” olmasından dolayı, üretim sırasında oluşabilecek aksiliklerden nedeniyle, öngörülen kargo süresi değişebilir. AYRINTI ATÖLYESİ ürünlerini alanlardan “olumsuz” yorum yapan bugüne kadar olmamıştır. 5 olumsuz yorumun 3’ü ürün gönderilmeyen, 2’si ise, ürünün gönderildiğinden haberi olmayan ve yorumunu düzeltmesine gg tarafından izin verilmeyen kullanıcılardır.)

 

AYRINTI DÜKKANINDA ÜRETİLEN ÜRÜNLER, SUNTA, MDF VE BENZERİ SUNİ MALZEMELER KULLANILMADAN MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, SONSUZ ÖMÜRLÜDÜR, UZUN YILLAR SONRA BİLE, BOYA VE CİLASI YENİDEN YAPILARAK KULLANIM HAYATINA YENİDEN BAŞLARLAR. (Antika olarak saklanan, sunta, mdf, kontraplak vb. bir ürün henüz kayıtlara geçmemiştir.)

 

TÜM ÜRÜNLERİMİZ, RENKLENDİRME SONRASINDA, POLİÜRETAN ESASLI DOLGU VERNİĞİ VE İKİ KAT POLİÜRETAN ESASLI İPEK MAT CİLA İLE BOYANIR. (Bu uygulama, ürününüzün darbe ve çizilmelere karşı en fazla direnç göstermesini sağlayan pahalı ve emek yoğun bir uygulamadır.)

 

AYRINTI ÜRÜNLERİ, ÜRETİM HATALARINA KARŞI 5 YIL SÜRE İLE TAM GARANTİ SAHİBİDİR. (Bu; herhangi bir nedenle ürünün değiştirilmesi veya onarılması için -kargo bedeli dahil- hiçbir ödeme yapmayacağınız anlamına gelir.)

 

TÜM ÜRÜNLERİN , MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLMELERİNDEN DOLAYI, DOĞRUDAN ISI VE NEM KAYNAKLARINDAN UZAK TUTULMASI (sürekli ve doğrudan güneş, kalorifer veya soba yanı, nem bulunan ortamlar vb.)ZORUNLUDUR.

 

TÜM AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİZİN, ONLARI KEYİFLE KULLANMANIZI SAĞLAMAK ÜZERE ÜRETİLMEKTEDİR. SİZİ MUTLU ETMEYEN TÜM ÜRÜNLERİ, KOŞULSUZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduA. 02. 031
Markaayrıntı
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)5

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.