KOLAY MERDİVEN

KOLAY MERDİVEN
KOLAY MERDİVEN
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
296,70 TL
296.70 www.ayrintiatolyesi.com
14
Kargo Bedava

KOLAY MERDİVEN

(A.01.056)
   MASİF LADİN,     HEM PRATİK, HEM DE İŞLEVSEL OLAN,  
 

"KİTAP GİBİ"  BİR KİTAPLIK.
  

KURMAK İÇİN SADECE PAKETİ AÇMANIZ GEREKİYOR.
 

AHŞABININ KESİNTİSİZ DESENİNİ İZLERKEN,  NEDEN MASİF AHŞAPLA VE NEDEN ELDE


ÜRETİM YAPMAYA DEVAM ETTİĞİMİZİ DAHA İYİ İZLEME OLANAĞINIZ OLACAK.

 

TEK KİTAPLIKTA,  100 cm. UZUNLUĞUNDA RAF BULUNMAKTADIR.( 5 x 20 cm.)
 

FARKLI SAYIDA KİTAPLIK, UYUMLU VE BİRBİRİNİN DEVAMI OLACAK ŞEKİLDE


BİR  ARADA KULLANILABİLİR.


 

YÜKSEKLİK: 200 cm.,   DERİNLİK : 23 cm.,   GENİŞLİK : 30cm.
 

RAF DERİNLİĞİ :  23 cm.,     RAF YÜKSEKLİĞİ  :  30 cm.
 

AHŞAP KALINLIĞI  :   18 mm.
 

FARKLI RENK SEÇENEKLERİ KULLANABİLİRSİNİZ. BU ÜRÜNÜN ORTALAMA ÜRETİM SÜRESİ 14 GÜNDÜR. 

 
 
ÜRÜN FİYATLARINA KARGO BEDELİ DAHİLDİR. 
 

 
LÜTFEN, ÜRÜN ALIMI YAPARKEN BU AÇIKLAMAYI MUTLAKA OKUYUNUZ.


             BU ÜRÜN DE, DİĞER AYRINTI ÜRÜNLERİ GİBİ, SİZİN SİPARİŞİNİZ SONRASINDA VE EĞER (RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINDA ) BİR DEĞİŞİKLİK İSTEĞİNİZ VAR İSE, BU DEĞİŞİKLİKLERLE BİRLİKTE ÜRETİLMEYE BAŞLANMAKTADIR. LÜTFEN SEÇTİĞİNİZ ÜRÜNÜN ÜRETİM SÜRESİNE DİKKAT EDİNİZ.

                                                  

            ÜRÜNÜN RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINA İLİŞKİN DEĞİŞİKLİK İSTEKLERİNİZİ, ÜRÜN ALIMI ÖNCESİNDE İLETEREK, NE ÖLÇÜDE UYGULANABİLİR OLDUKLARININ VE BU DEĞİŞİKLİKLERİN, ÜRÜN FİATINA NE ÖLÇÜDE YANSIYACAĞININ BELİRLENMESİ GEREKLİDİR. RENK DEĞİŞİKLİKLERİ  FİAT FARKINA SEBEP OLMAZ.
 

AYRINTI ATÖLYESİNİN ÇALIŞMA DÜZENİ

AYRINTI ATÖLYESİ,KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİYLE ÇALIŞMAKTADIR. ( Yapacağınız hiçbir alışveriş, size maddi veya manevi bir zarar verebilecek şekilde sonuçlanmaz.)

AYRINTIÜRÜNLERİ, MASİF AHŞAPTAN, ÖZGÜN BİÇİMLERİYLE, ATÖLYEMİZDE, ELDE ÜRETİLMEKTEDİR. HER ÜRÜN, SİPARİŞ SONRASINDA, KENDİ SERİ NUMARASI İLE SİZE ÖZEL ÜRETİLİR VE KAYIT ALTINA ALINIR. (Bu; garanti koşullarından yararlanmak için belge kolleksiyonu yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ne zaman isterseniz, bizde kayıtlı olan ürününüzle ilgili şikayetinizi bize iletebilirsiniz.)

AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİPARİŞİNİZ SONRASINDA, SİZE ÖZEL OLARAK ELDE ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, HER ÜRÜN, FARKLI ÜRETİM SÜRELERİNE SAHİPTİR.(Ayrıca, ürününüzün elde üretilmesi ve “tek” olması nedeniyle, üretim sırasında oluşabilecek aksilikler, öngörülen üretim süresini değiştirebilir.)

AYRINTI ATÖLYESİ'NDE  ÜRETİLEN ÜRÜNLER, SUNTA, MDF VE BENZERİ SUNİ MALZEMELER KULLANILMADAN MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, SONSUZ ÖMÜRLÜDÜR, UZUN YILLAR SONRA BİLE, BOYA VE CİLASI YENİDEN YAPILARAK KULLANIM HAYATINA YENİDEN BAŞLARLAR. (Antika olarak saklanan, sunta, mdf, kontraplak vb. bir ürün henüz kayıtlara geçmemiştir.)

TÜM ÜRÜNLERİMİZ, RENKLENDİRME SONRASINDA, POLİÜRETAN ESASLI DOLGU VERNİĞİ VE İKİ KAT POLİÜRETAN ESASLI İPEK MAT CİLA İLE BOYANIR. (Bu uygulama, ürününüzün darbe ve çizilmelere karşı en fazla direnç göstermesini sağlayan pahalı ve emek yoğun bir uygulamadır.)


AYRINTIÜRÜNLERİ, ÜRETİM HATALARINA KARŞI 5 YIL SÜRE İLE TAM GARANTİYE SAHİPTİR.(Bu; herhangi bir nedenle ürünün değiştirilmesi veya onarılması için -kargo bedeli dahil- hiçbir ödeme yapmayacağınız anlamına gelir.)

TÜM ÜRÜNLERİN , MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLMELERİNDEN DOLAYI, DOĞRUDAN ISI VE NEM KAYNAKLARINDAN UZAK TUTULMASI (sürekli ve doğrudan güneş, kalorifer veya soba yanı, nem bulunan ortamlar vb.) ZORUNLUDUR.

TÜM AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİZİN, ONLARI KEYİFLE KULLANMANIZI SAĞLAMAK ÜZERE ÜRETİLMEKTEDİR. SİZİ MUTLU ETMEYEN TÜM ÜRÜNLERİ, KOŞULSUZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

 

. 

Diğer Özellikler
Stok KoduA. 01. 056
Markaayrıntı
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)5

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.