MERDİVEN KİTAPLIK

Fiyat:
1.109,46 TL
10
   
MERDİVEN KİTAPLIK


(A.01.031)


 
Merdiven Kitaplık, artık bir "Ayrıntı"   klasiği.

Evinizin her tarafına kolayca yerleşen, isterseniz kitaplarınızı,

isterseniz dekoratif malzemelerinizi      göz önünde, el altında durmasını sağlayan,

el yapımı masif ahşap merdiven kitaplığımızı çok seveceksiniz.

Her Ayrıntı ürününde olduğu gibi, yine, isteğinize göre

 renk,  şekil ve boyut değişikliği yapma olanağı...Ürün Özellikleri : 

Yükseklik :   100 cm.         Derinlik : 25 cm.                Genişlik :  90 cm.

          Raf derinliği :  20 cm.          Raf yüksekliği :  30 cm    
                     
   Raf uzunlukları : 90  -  65  -  40 cm.Ağaç cinsi  : Ladin   
 
Renk : açık iroko
 
BU ÜRÜNÜN ORTALAMA ÜRETİM SÜRESİ 10 GÜNDÜR.
 
 
 Ürün teslim  süresi …   

1. Ayrıntı ürünleri,   “hazır ürün”,   Ayrıntı Atölyesi, "marangoz" veya "mobilyacı"  değildir. 
Tüm ürünler,  sipariş sonrasında, size özel olarak elde ve tek olarak hazırlanır.  Bu nedenle, ürün teslim  süresi,    üretim düzeni ve sırasına  bağlı olarak çok büyük değişiklik göstermektedir.  Ürün açıklamalarında belirtilen      üretim süresi,   sadece tahmini bir  süredir.  
 
2. Ayrıntı Atölyesi, haftada 5 gün ve günde 7.5 saat  çalışan ve tüm resmi tatillere uyan bir çalışma düzeni sürdürmektedir.  Hiçbir koşul altında, “ücretsiz fazla mesai” uygulaması yapılmamaktadır.
 
3.Ayrıntı Atölyesi, “el işçiliği” ile yapılan bir işi “çabuklaştırma”nın, sadece “ürün kalitesini” düşürme yoluyla yapılabileceğin bilgisine sahiptir ve  “acele”  siparişlerden uzak durmaktadır. 
 
4. Ürün siparişinizin onayı ve yaklaşık teslim süresi, ürün alımınızdan sonra 24 saat içerisinde,size gönderilecek e-posta ile bildirilecektir. Teslim süresine ilişkin esneklik gösterme olanağınız yoksa, alım öncesinde “süre”  bilgisi almanız gereklidir.
 
5. Özellikle , son zamanlarda giderek artış  gösteren,  “ucuzcu marangoza paramla sipariş  veriyorum” tadındaki siparişlerin kabul edilmesi  mümkün olmamaktadır.
 

 
 
Ürün değişiklik istemleri ve özel  ürün  üretimi
 
  1. Ürününüz,  bir değişiklik isteğiniz varsa, bu değişikliklerle birlikte üretilmeye başlanmaktadır.
  2. Ürünün renk, şekil ve boyutlarına ilişkin değişiklik isteklerinizi, ürün alımı öncesinde ileterek, ne ölçüde uygulanabilir olduklarının ve bu değişikliklerin, ürün fiatına ne ölçüde yansıyacağının belirlenmesi gereklidir.
  3. Renk değişiklikleri  ve  küçük ölçü değişiklikleri fiyat farkına sebep olmaz. 
  
 
 
 
                Lütfen, ürün alımı yaparken bu açıklamayı mutlaka okuyunuz.


 
            Doğal ahşabın ve el işçiliğinin, Ayrıntı çizgileri,  özeni  ve en kaliteli malzemelerle  birleşimi, bulundukları ortama doğallık katan seçkin ürünler ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

            Ayrıntı ürünleri, en kaliteli masif ladin ağacından üretilerek,  poliüretan esaslı dolgu verniği ve ipek mat son kat  vernik ahşap koruyucusu ile kaplanmaktadır.  Bu nedenle sadece Ayrıntı Atölyesi ahşap ürünleri 5 yıllık ürün garantisine sahiptir..

            Ayrıntı ürünlerinin tümü, doğal ahşaptan, el işçiliği ile ve sadece size
özel üretilmektedir. Bu nedenle, ürünlerde istediğiniz her türlü renk, boyut ve şekil değişiklikleri yapmanız olanaklıdır
 
           Ayrıntı Atölyesi’nde,  ahşabın kaba boyutlandırması hariç, tüm işlemler sadece elde yapılır.  Bu nedenle de, her Ayrıntı ürünü, bir diğerinden farklı  ve kendine özgü, doku ve görüntü özelliklerine sahiptir.
 

.          Bu ürün de,  bütün   parçalarıyla birlikte, çiziminden üretimine ve  paketlenmesine kadar olan üretim süreci,  Ayrıntı Atölyesinde gerçekleştirilmektedir.
 
 
 
 
 
      AYRINTI ATÖLYESİ    ÇALIŞMA DÜZENİ


              AYRINTI ATÖLYESİ, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİYLE ÇALIŞMAKTADIR. (Yapacağınız hiçbir alışveriş,  size maddi veya manevi bir zarar verebilecek şekilde sonuçlanmaz.)

             AYRINTI ÜRÜNLERİ, MASİF AHŞAPTAN, ÖZGÜN BİÇİMLERİYLE, ATÖLYEMİZDE, ELDE ÜRETİLMEKTEDİR. HER ÜRÜN,  KENDİ SERİ NUMARASI İLE SİZE ÖZEL ÜRETİLİR VE KAYDEDİLİR.   (Bu; garanti koşullarından yararlanmak için belge koleksiyonu yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ne zaman isterseniz, kayıtlı olan ürününüzle ilgili şikayetinizi bize iletebilirsiniz.)

             AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİPARİŞİNİZ SONRASINDA, SİZE ÖZEL OLARAK ELDE ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, HER ÜRÜN, FARKLI ÜRETİM SÜRELERİNE SAHİPTİR. (Ürünün elde ve “tek” üretilmesi  nedeniyle, üretim sırasında oluşabilecek aksilikler, öngörülen üretim süresini değiştirebilir.) 

             AYRINTI ATÖLYESİ ÜRÜNLERİ, SUNTA, MDF VE BENZERİ SUNİ MALZEMELER KULLANILMADAN MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, SONSUZ ÖMÜRLÜDÜR, UZUN YILLAR SONRA BİLE, BOYA VE CİLASI YENİDEN YAPILARAK KULLANIM HAYATINA YENİDEN BAŞLARLAR. (Antika olarak saklanan, sunta, mdf, kontraplak vb. bir ürün henüz kayıtlara geçmemiştir.)

             TÜM ÜRÜNLERİMİZ, RENKLENDİRME SONRASINDA, İtalyan İCRA  MARKA POLİÜRETAN ESASLI DOLGU VERNİĞİ VE İKİ KAT POLİÜRETAN ESASLI İPEK MAT CİLA İLE BOYANIR. (Bu uygulama, ürünün darbe ve çizilmelere karşı en fazla direnç göstermesini sağlayan pahalı ve emek yoğun bir uygulamadır.)

           AYRINTI ÜRÜNLERİ, ÜRETİM HATALARINA KARŞI 5 YIL SÜRE İLE TAM GARANTİYE SAHİPTİR.  (Bu, herhangi bir nedenle, ürünün değiştirilmesi veya onarımı için hiçbir ödeme yapmayacağınız anlamına gelir.)

           TÜM ÜRÜNLERİN , MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLMELERİNDEN DOLAYI, DOĞRUDAN ISI VE NEM KAYNAKLARINDAN UZAK TUTULMASI (sürekli ve doğrudan güneş, kalorifer veya soba yanı, nem bulunan ortamlar vb.) ZORUNLUDUR.

          TÜM AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİZİN, ONLARI KEYİFLE KULLANMANIZI SAĞLAMAK ÜZERE ÜRETİLMEKTEDİR. SİZİ MUTLU ETMEYEN TÜM ÜRÜNLERİ, KOŞULSUZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.
 
 
 
 
 
 
 
Diğer Özellikler
Stok KoduA. 01. 031
Markaayrıntı
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)5

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.