PARMAKLIK MEŞE KİTAPLIK

Fiyat:
1.432,00 TL
15

PARMAKLIKLI MEŞE  KİTAPLIK


(A.01.076)
Evinizin bir yerinde 30 x 30 cm. genişliğinde bir yeriniz varsa bu masif meşe ağacından yapılma

kitaplığı almanız için ayrıca bir gerekçeye ihtiyacınız yoktur.

Hem kitaplık, hem de mini bir sehpa gibi kullanabileceğiniz bu Ayrıntı ürünü, hemen,  evinizdeki 

“iyi ki almışız “ diyeceğiniz kategorideki eşyalarınız arasına girecektir.

Bu ürünün her katı, diğerlerinden bağımsızolarak kendi etrafında dönebilir.

Kitaplığınız, Ayrıntı özeniyle ve el işçiliği ile   üretilerek  sizin kullanımınıza sunulmaktadır.


Ürün Özellikleri : 

18 mm. Masif meşe ağacından üretilmiştir. 

 Raf genişliği : 25 cm.      Raf yüksekliği : 25 cm.      Raf derinliği : 25 cm

Boyutları: Y : 95 cm.     G : 30 cm.     D : 30 cm.Resimde, doğal renkli.    İsterseniz, istediğiniz renkte.

Bu kitaplığın kurulumu için hiç bir alet ve vida-çivi vb.araçlara   ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Ürün kullanıma hazır halde size gönderilmektedir.
 

 


BU ÜRÜNÜN ORTALAMA ÜRETİM SÜRESİ 15 GÜNDÜR.
 

             Bu ürünün,   tüm  parçalarıyla birlikte üretimi ve çiziminden paketlenmesine kadar olan üretim süreci, Ayrıntı Atölyesinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıntı Atölyesi ürünlerinin tümü, doğal ahşaptan, el işçiliği ile ve sadece size özel üretilmektedir. Bu nedenle, ürünlerde istediğiniz her türlü renk, boyut ve şekil değişiklikleri yapmanız olanaklıdır.

             Ahşabın ve el işçiliğinin, Ayrıntı çizgileri,  özeni  ve en kaliteli malzemelerle  birleşimi, bulundukları ortama doğallık katan seçkin ürünler ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

             Ayrıntı ürünleri, en kaliteli masif ladin ağacından üretilerek, Alman SAYERLACK marka , poliüretan esaslı dolgu verniği ve ipek mat son kat vernik ahşap koruyucusu ile kaplanmaktadır. En kaliteli hammadde kullanımından dolayı sadece Ayrıntı Atölyesi ahşap ürünleri 5 yıllık ürün garantisine sahiptir.
            Ayrıntı Atölyesinde,  ahşabın kaba boyutlandırması hariç, tüm işlemler sadece elde yapılmaktadır. Bu nedenle de, her Ayrıntı ürünü, bir diğerinden farklı  ve kendine özgü, doku ve görüntü özelliklerine sahiptir.

 


LÜTFEN, ÜRÜN ALIMI YAPARKEN BU AÇIKLAMAYI MUTLAKA OKUYUNUZ.

               BU ÜRÜN DE, DİĞER AYRINTI ÜRÜNLERİ GİBİ, SİZİN SİPARİŞİNİZ SONRASINDA VE EĞER (RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINDA ) BİR DEĞİŞİKLİK İSTEĞİNİZ VAR İSE, BU DEĞİŞİKLİKLERLE BİRLİKTE ÜRETİLMEYE BAŞLANMAKTADIR. 

             ÜRÜNÜN RENK, ŞEKİL VE BOYUTLARINA İLİŞKİN DEĞİŞİKLİK İSTEKLERİNİZİ, ÜRÜN ALIMI ÖNCESİNDE İLETEREK, NE ÖLÇÜDE UYGULANABİLİR OLDUKLARININ VE BU DEĞİŞİKLİKLERİN, ÜRÜN FİATINA NE ÖLÇÜDE YANSIYACAĞININ BELİRLENMESİ GEREKLİDİR. RENK DEĞİŞİKLİKLERİ  ve  KÜÇÜK ÖLÇÜ DEĞİŞİKLİKLERİ FİAT FARKINA SEBEP OLMAZ.
 

             LÜTFEN SEÇTİĞİNİZ ÜRÜNÜN ÜRETİM SÜRESİNE DİKKAT EDİNİZ.


 
AYRINTI ATÖLYESİNİN ÇALIŞMA DÜZENİ


AYRINTI ATÖLYESİ, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİYLE ÇALIŞMAKTADIR. ( Yapacağınız hiçbir alışveriş, size maddi veya manevi bir zarar verebilecek şekilde sonuçlanmaz.)

AYRINTI ÜRÜNLERİ, MASİF AHŞAPTAN, ÖZGÜN BİÇİMLERİYLE, ATÖLYEMİZDE, ELDE ÜRETİLMEKTEDİR. HER ÜRÜN, SİPARİŞ SONRASINDA, KENDİ SERİ NUMARASI İLE SİZE ÖZEL ÜRETİLİR VE KAYIT ALTINA ALINIR. (Bu; garanti koşullarından yararlanmak için belge kolleksiyonu yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ne zaman isterseniz, bizde kayıtlı olan ürününüzle ilgili şikayetinizi bize iletebilirsiniz.)

AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİPARİŞİNİZ SONRASINDA, SİZE ÖZEL OLARAK ELDE ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, HER ÜRÜN, FARKLI ÜRETİM SÜRELERİNE SAHİPTİR.(Ayrıca, ürününüzün elde üretilmesi ve “tek” olması nedeniyle, üretim sırasında oluşabilecek aksilikler, öngörülen üretim süresini değiştirebilir.) 

AYRINTI ATÖLYESİ'NDE ÜRETİLEN ÜRÜNLER, SUNTA, MDF VE BENZERİ SUNİ MALZEMELER KULLANILMADAN MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLDİKLERİ İÇİN, SONSUZ ÖMÜRLÜDÜR, UZUN YILLAR SONRA BİLE, BOYA VE CİLASI YENİDEN YAPILARAK KULLANIM HAYATINA YENİDEN BAŞLARLAR. (Antika olarak saklanan, sunta, mdf, kontraplak vb. bir ürün henüz kayıtlara geçmemiştir.)

TÜM ÜRÜNLERİMİZ, RENKLENDİRME SONRASINDA, ALMAN SAYERLACK MARKA POLİÜRETAN ESASLI DOLGU VERNİĞİ VE İKİ KAT POLİÜRETAN ESASLI İPEK MAT CİLA İLE BOYANIR. (Bu uygulama, ürününüzün darbe ve çizilmelere karşı en fazla direnç göstermesini sağlayan pahalı ve emek yoğun bir uygulamadır.)

AYRINTI ÜRÜNLERİ, ÜRETİM HATALARINA KARŞI 5 YIL SÜRE İLE TAM GARANTİYE SAHİPTİR.(Bu; herhangi bir nedenle ürünün değiştirilmesi veya onarılması için -kargo bedeli dahil- hiçbir ödeme yapmayacağınız anlamına gelir.)

TÜM ÜRÜNLERİN , MASİF AHŞAPTAN ÜRETİLMELERİNDEN DOLAYI, DOĞRUDAN ISI VE NEM KAYNAKLARINDAN UZAK TUTULMASI (sürekli ve doğrudan güneş, kalorifer veya soba yanı, nem bulunan ortamlar vb.) ZORUNLUDUR.

TÜM AYRINTI ÜRÜNLERİ, SİZİN, ONLARI KEYİFLE KULLANMANIZI SAĞLAMAK ÜZERE ÜRETİLMEKTEDİR. SİZİ MUTLU ETMEYEN TÜM ÜRÜNLERİ, KOŞULSUZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ. 
 
Diğer Özellikler
Stok KoduA. 01. 076
Markaayrıntı
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)5

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.